Biokütuse tootmine

Biokütus - see on kütus bioloogilisest toorainest, mida saadakse tavaliselt biojäätmete töötlemisel. On ka teisi väljatöötamisel olevaid projekte, et saada biokütust tselluloosist ja muudest erinevatest bioloogilistest jäätmetest, kuid need tehnoloogiad on oma väljatöötamise varajases staadiumis. Saab eristada vedelat biokütust (sisepõlemismootoritele, nt. etanol, metanool, biodiisel), tahke biokütus (küttepuud, brikett, küttegraanulid, hakkepuit, õled, kestad) ja gaasiline (biogaas, vesinik).

Biokütus - kütus loomsest või taimsest toorainest, organismi elutegevusest, orgaanilistest tootmisjäätmetest. Sellegi poolest, tulenevalt Euroopa agentuuri aruandest keskkonna kohta, ei avalda biokütuse kasutamine oodatavat mõju globaalse soojenemise suhtes.

Bioetanol - on piiritus, mis on saadud kääritamise teel, põhiliselt süsivesikud, mis on saadud suhkrust ja tärklisest, sellised põllumajanduslikud kultuurid nagu mais ja suhkruroog.Tselluloosist biomass,mis on saadud toiduks mittekasutatavatest allikatest nagu puud ja rohi, samas peetakse etanooli tooraineks. etanooli võib kasutada kütuse transpordivahendis puhtal kujul, kuid reeglina kasutatakse seda bensiinilisandina oktaanarvu suurendamiseks, mis tagab täieliku kütuse põlemise mootoris ja hoides seega ära ohtlike heitgaaside paiskumise atmosfääri. Bioetanoli kasutatakse laialdaselt USA-s ja Brasiilias.  Tänapäeval ei ole toimivaid põllumajandusettevõtteid kaasatud loodusliku tooraine taaskasutusse võtmisse etanooli tootmiseks. 

Biodiisel on valmistataud loomsete rasvade baasil, taimse ja mikroobse päritoluga.Biodiiselkütuse saamiseks kasutatakse taimseid või loomseid rasvasid.Tooraineks võivad olla rapsi, soja, palmiõli, kookosõli ja toidujäätmed.Väljatöötamisel on tehnoloogia, mille alusel saaks biodiislit toota vetikatest. Õlidest valmistataud biodiiselkütus on Euroopas üks levinumaid biokütustest.

2 ese(t)

 • T70 – 3/4"

  T70 – 3/4"
  Pump T70 ja TX70, ATEX sertifikaadiga - need on keskmise suurusega pumbad, on saadaval korpusega alumiiniumist ja roostevaba terasest AISI 316L. Kompaktse suurusega 150×16...
  Lähemalt»
 • Перистальтические насосы серии PT

  Перистальтические насосы серии PT
  Модельный ряд представлен насосами PT 25- PT 125, с вариатором или редуктором, с 2 или 3 роликами,мощностью двигателя от 0,18 до 37 кВт, производительностью от 4 до 88 л/ч.
  Lähemalt»
 • × Teie päring on edastatud ja sellele vastatakse niipea kui võimalik. Täname huvi eest.
 • × Teie soovi ei saa esitada. Palun proovige hiljem uuesti

Võta ühendust