Ajalugu

Vaatamiseks vajutage

Tapflo Group  on asutatud Šveitsis 1980 aastal kui pumbavarustuse ettevõte-edasimüüja. Sel ajal kõlas firma slogan umbes nii: “FEM AV SVERIGES MEST ERFARNAPUMPSPECIALISTER HAR SLAGIT SINA KLOKA HUVUDENIHOP” ( mis eestikeelses tõlkes tähendab "Viis kogenenumat Šveitsi pumbaspetsialisti ühendasid oma jõud")

See pani alguse globaalsetele muutustele pumbatööstuse väljatöötamisele ja edasimüümisele Šveitsis peamiselt fototööstusele ja pindade ümbertöötlusele lokaalsel turul. 

TAPFLO esimene membraanpump

Esimene TAPFLO osavõtmine tööstusnäitusel

First pump development First trade show

Firma areng

90-te alguses alustas Tapflo oma tegevuse arendamist Euroopa maadesse, nagu näiteks Suurbritannia, Taani, Itaalia jne. 

Tapflo esindused nendes maades hakkasid tasapisi saavutama juhtivat positsiooni membraanpumpade turul насосов. 

Hiljem avati firma esindused Prantsusmaal, Hispaanias ja Iirimaal.

2002.aastal asutas Tapflo oma esimesed esinduses väljaspool Euroopat, nimelt: Lõuna-Aafrika, hiljem Hiinas ja Indias  

Tapflo alustas oma tegevust Lääne-Euroopas (v.a. Poolas), Venemaal Sankt-Peterburgis 1998 aastal ja nüüd 15 aastat hiljem omab esindusi kogu Venemaal, Ukrainas, Valgevenes ja Kasahstanis.Peale selle on ettevõte võitnud tugeva positsiooni Balti riikides, Bulgaarias ja Rumeenias.  

 


 

Tapflo Group on pumbatarvikute tööstuse looja.Kõik pumbad töötame välja ja toodame oma tehases. Tänaseks päevaks on Tapflo rahvusvaheline ettevõte, kes omab isiklikke kontoreid 20-s riigis ja esindusi 33-s maailma riigis. Üle 30-aastase kogemuse pumbatööstuse alal, oleme õppinud aru saama kliendi vajadustest. Alates esimesest membraanpumba loomisest, oleme püüdnud parandada mehhanismi sel viisil, et viia koostisosade arv miinimumini. Sel viisil saavutasime lihtsa, kompaktse ja kergesti holdatava konstruktsiooni. Me viime pidevalt sisse parandusi ja oleme avatud klientide ettepanekutele. Kasutame uusimaid materiale ja töötame välja lisavarustust, mida kasutada kõikides erinevates tööstusharudes.


 

 

There are no products matching the selection.

  • × Teie päring on edastatud ja sellele vastatakse niipea kui võimalik. Täname huvi eest.
  • × Teie soovi ei saa esitada. Palun proovige hiljem uuesti

Võta ühendust